Kat.Nr. 354

Zeller Mihály (Michael).

Limit 350,00 €
Zeller Mihály (Michael).

Zeller Mihály (Michael). 1859 Nagypeleske/Szatmar-/München
"Schwarzer Peter"
Öl/Holz, signiert, rückseitig alter
Klebezettel mit dem Titel, 13.5x11.5 cm (5 3/8 x 4 1/2 in)
vergoldeter Stuckrahmen, Literatur: Kierblewsky V, Szabó Akos-
Kállai Tibor Magyar festök és grafikusok életrajzi lexikona